O NÁS

Jana Earl

Celé to začalo v roku 2014. Založila som si blog Jana Earl o zdravom životnom štýle - efektívne cvičenie a vyvážená zdravá strava. Od začiatku bolo o blog veľký záujem, a tak som nadobudla potrebné vzdelanie o zdravom chudnutí a efektívnom cvičení a začala vám pomáhať chudnúť upravením stravy a tréningami na mieru. V roku 2016 som založila značku Jana Earl s výživovými doplnkami a v roku 2017 som dokonca získala titul Bloger roka.

Záujem o služby rástol. Keď to už začínalo byť nezvládnuteľné, prišla Janka Šrámková, ktorá ma poprosila o pomoc pri chudnutí. Upravili sme jej stravu, zostavili tréningy a úzko spolupracovali, aby sme dosiahli jej ciele. Jankin neuveriteľný entuziazmus a bojovnosť ma natoľko oslovili, až som jej ponúkla spoluprácu. Janka sa naučila všetko čo viem ja, pomáhala mi odpovedať na obrovské množstvo správ a tiež upravovať klientom stravu.

V dnešnej komplikovanej dobe je jedna dôležitá vec, ktorú sa stále snažíme naučiť našich klientov - „MENEJ JE VIAC“ či už v strave, v cvičení alebo v bežnom živote. Netreba veci zbytočne komplikovať, a tým sa stresovať. Všetko už bolo dávno vymyslené, treba to len robiť efektívne.

Po mnohých úspešných príbehoch a neustále zvyšujúcom sa záujme o zmenu životného štýlu, sme už nechceli viac odmietať nových klientov pre nedostatok času, a tak vznikol náš 90 dňový program „ menej JE viac“. Tento program vám ponúka všetko to, čo sa snažíme ponúknuť naším klientom a ešte aj viac.

V našom programe budete mať možnosť vypočítať si svoje BMR, zistiť svoj potrebný denný kalorický príjem, upraviť si podľa toho stravu a odcvičiť si s nami efektívne 25 minútové tréningy 3 x do týždňa, a tak dosiahnuť svoje ciele.

90 dňový online program

zisti benefity vyskúšať zdarma ukážky z aplikácie ukážky z aplikácie